top of page

Jakožto syn rodičů věnujících se požárnímu sportu a hasičské činnosti obecně, se i já od svých deseti let aktivně věnuji požárnímu sportu. Postupně jsem přešel přes všechny kategorie od mladších žáků až do dospělých (mladší, starší, dorost, muži) a sbíral jsem cenné zkušenosti, které jsem zúročoval ve své činnosti.

 

Všechny zkušenosti mnou nabrané se začaly projevovat v úspěších, které jsem postupně získával a nadále získávám. Jako mladší žáci a starší žáci jsme se několikrát stali více mistry v okresu Přerov v PS v disciplíně požární útok. V kategorii dorostu, jsem se jako začátečník v této kategorii, dostal již svou první sezonu na krajské kolo, na kterém jsem se umístil třetí. O rok později, již v kategorii týmů, jsme se dostali na MČR v PS konaném v Trutnově, kde jsme vyhráli disciplínu požární útok a stali se tak mistry v této disciplíně a držiteli národního rekordu v této kategorii, který nebyl 5 let překonán. Přechod do kategorie mužů byl již o dost těžší, ale díky podpoře a pravidelným tréninkům jsem se postupně stal jedním z nejlepších běžců, v Olomouckém kraji, v disciplíně běh na 100m s překážkami. Této disciplíně věnuji nejvíce svého času a úsilí, které se mi vrací v podobě kvalitních výsledků, viz. mé výsledky. Dále se věnuji disciplíně požární útok a tréninkově také výstupu do 4. podlaží cvičné věže.

 

Mimo moji osobní závodní kariéru se také věnuji trenérské činnosti a přípravě několika hasičských družstev z okresu Přerov jako trenér atletiky. Požárnímu sportu a všeobecné sportovní přípravě na něj tedy věnuji téměř všechen svůj volný čas a ani po 15 letech neztrácím chuť, vášeň a zapálení pro něj.

 

  • Facebook Black Round
  • Twitter Black Round
  • Google+ Black Round
bottom of page